Центр Харкова на кілька днів перекрили для транспорту

23.07.2021 13:00 Харків
Фото: kh.depo.ua Фото: kh.depo.ua
Із 23 по 26 липня на площі Свободи в Харкові заборонений рух транспорту.

Через проведення V Всеукраїнського мотопробігу єдності на площі Свободи (від перехрестя вул. Сумська – вул. Свободи до Каразінського університету) на кілька днів перекрили рух. Про це 23 липня повідомили в Харківській мерії.

Наразі рух транспорту організований по правій стороні площі Свободи – від вул. Сумської до вул. Трінклера. Також на площі Свободи заборонено паркування. Звичний рух транспорту відновлять 26 липня після 15:00.

Читайте також: У 2021 році на дорогах Харківщини встановлять сім систем зважування у русі. Перелік

Під час мотопробігу близько 300 байкерів проїдуться вулицями Харкова. Увечері 25 липня колона почне рух з вул. Полтавський Шлях і далі прямуватиме за таким маршрутом: пл. Сергіївська – пл. Павлівська – пл. Конституції – вул. Сумська – пл. Свободи. На кінцевому пункті о 19:00 розпочнеться святковий концерт.

Учасники мотопробігу везуть із собою прапор України, який мотогромади передають одна одній на межі областей чи регіонів. Із Харкова мотоциклісти вирушать 26 липня о 10:00 до Куп’янська та Ізюма за таким маршрутом: пл. Свободи – Білгородське шосе – Білгородське шосе до розв’язки з Кільцевою дорогою. 

V Всеукраїнський мотопробіг єдності стартував 19 липня в Ужгороді. Його маршрут пролягає через 57 населених пунктів. Фінішувати мотоциклісти планують 1 серпня в Запорізькій області на острові Хортиця.

Автор: Андрій Соха