Через пожежу кількість загиблих внаслідок удару по Харкову буде збільшуватись - прокуратура (фото)

25.05.2024 18:19 Харків
Фото: Харківська обласна військова адміністрація Фото: Харківська обласна військова адміністрація

Внаслідок ворожого обстрілу будівельного гіпермаркета у Харкові є загиблі та багато поранених. 

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на мера міста Ігоря Терехова, очільника ХОВА Олега Синєгубова та Харківську обласну прокуратуру.

25 травня близько 16:00 окупанти обстріляли місто, удар нанесли УМПБ Д-30. Ворожі боєприпаси влучили у приміщення будівельного гіпермаркету. Зайнялася пожежа.

За словами мера Харкова, внаслідок удару велика кількість людей, які зникли безвісти. Також, багато поранених, на цей час – 24 травмовані людини. Наразі двоє загиблих людей.

– Судячи зі всього, удар наносився саме по торгівельному центру, де знаходилося багато людей - це чистий тероризм, – зазначив мер міста Ігор Терехов.

За словами речника Харківської обласної прокуратури Дмитра Чубенко, кількість загиблих буде збільшуватися через пожежу. Один із співробітників гіпермаркету загинув внаслідок удушення. Вже є десятки заяв від людей, що їхні родичі знаходились у ТЦ, також прокурорами вилучено відео з камер спостереження для ідентифікації кількості людей, які знаходилися у ТЦ. На жаль, тіла буде важко ідентифікувати через сильну пожежу.  

Наразі пожежу локалізовано. 

Нагадаємо, що 25 травня вночі ворог обстріляв селище Борова Ізюмського району.

Також, 25 травня близько 1:00 ворог вдарив по освітньому об’єкту в Слобідському районі Харкова.