Харків та Страсбург стануть містами-партнерами

02.05.2024 14:22 Харків
Зображення: Слобідський край Зображення: Слобідський край

Очікується, що мери міст підпишуть угоду про співпрацю по відеозв’язку.

Про це медіа «Слобідський край» пише з посиланням на сторінку у соціальній мережі голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.

Вона написала, що зустрілася з мером Страсбурга Жанною Барсегян, щоб обговорити питання співпраці та зміцнення зв’язків з європейськими партнерами на регіональному і муніципальному рівнях.

– Тепла та важлива зустріч з другом Харківщини – мером Страсбурга Жанною Барсегян. Головний підсумок розмови: Харків та Страсбург стануть містами-партнерами. Незабаром відбудеться зустріч очільників міст в онлайн-форматі, щоб затвердити угоду про співпрацю і подальші напрями роботи та підтримки, – сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Керівниця Харківської обласної ради назвала дуже позитивним сигналом готовність європейської спільноти розвивати партнерські відносини з Харковом, особливо коли йдеться про таке місто, як Страсбург – «парламентську столицю» Європи, адміністративний центр французького регіону Гранд-Ест, який межує з чотирма європейськими країнами.

Нагадаємо, що Меморандум про дружбу та співробітництво між Харківською обласною радою та регіоном Гранд-Ест був підписаний у травні 2022 року.

– Вдячна за допомогу дружньому регіону Гранд-Есту за те, що він сприяє нашій роботі у створенні партнерських команд між містами та регіонами України і країн ЄС, а також за можливість бути ближче до європейської родини. Також слова вдячності за те, що французькі партнери погодилися прийняти на відпочинок дітей з громад Харківщини, – розповіла Тетяна Єгорова-Луценко.

Раніше «Слобідський край» повідомляв, що Українська асоціація органів місцевого самоврядування та Французька асоціація регіонів підпишуть угоду, яка зміцнить та розширить співпрацю між регіонами двох країн.