Харків збирає допомогу жителям Херсонщини: сто тонн уже в дорозі

12.06.2023 17:25 Харків

У місті Харків продовжують збирати гуманітарну допомогу херсонцям, які постраждали від підриву Каховської ГЕС. Станом на зараз зібрано понад 200 тонн бутильованої води, продуктів, предметів особистої гігієни тощо.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

«У Новобаварському районі в гуманітарному штабі зібрали понад 3 тонни кормів для тварин, 20 тонн непродовольчих та 25 тонн продовольчих товарів, понад 84 тонни питної води. У Слобідському районі принесли майже 11 тонн допомоги, у Холодногірському – 10 тонн, в Індустріальному районі – понад 2,5 тонни продовольчих товарів, понад 6 тонн одягу та 7 тонн питної води, ще по 10 тонн зібрали у Немишлянському, Шевченківському районах», – повідомили у міськраді.

До збору допомоги долучились містяни, вимушені переселенці, заклади освіти, філії комунальних підприємств та районна адміністрація.

Мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що понад 100 тонн гуманітарного вантажу, зібраного харків'янами за кілька днів, уже вирушили з Харкова до Херсонщини. Ще одна фура з питною водою була відправлена постраждалим від повені в суботу.

Раніше ми писали, де у Харкові розгорнуто штаб, де харків’яни можуть передати допомогу постраждалим унаслідок підриву Каховської ГЕС. 

Нагадаємо також, що команда «Порятунку тварин Харків» вирушила на допомогу тваринам у затоплені райони Херсона.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.