Лікарі намагаються врятувати кінцівку 14-річному хлопчику: нові подробиці обстрілу Харкова

09.05.2024 08:44 Харків
Наслідки ракетного обстрілу Харкова, 8 травня / Фото: Олег Синєгубов Наслідки ракетного обстрілу Харкова, 8 травня / Фото: Олег Синєгубов

Удень 8 травня російські військові завдали ракетного удару по спортивному майданчику однієї із шкіл Харкова.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на очільника ХОВА Олега Синєгубова та начальника ГУ Нацполіції на Харківщині Володимира Тимошка.

8 травня о 13:30 окупанти завдали ракетного удару по Харкову. Під ударом опинилася територія школи. Пошкоджень зазнали сама будівля освітньої установи та багатоквартирні будинки. Поранення отримали 7 людей, з яких 4 дитини. Станом на ранок вони перебувають у такому стані:

  • 15-річний хлопчик у реанімації, стабільно важкий. Лікарі виконали йому хірургічну обробку ран;
  • 14-річний хлопчик у важкому стані, стабільний. Переведений з операційної в реанімацію;
  • 14-річний хлопчик – у реанімації. Йому видалили уламки та провели операцію, наразі лікарі намагаються зберегти дитині кінцівку;
  • 8-річна дівчинка отримала поверхневу травму, стан дитини – середньої важкості. Вона виписана на амбулаторне лікування.

– У дітей вибухові травми, переломи, уламкові поранення, травматична ампутація, акубаротравми, ЗЧМТ. Наймолодшій дитині – дівчинці 8 років. Вони знаходяться в лікарні. Жінка 1992 року отримала поранення у вигляді забоїв. У 80-річної жінки лікарі діагностували гостру реакцію на стрес. Поранення отримав 55-річний чоловік, – розповів сьогодні Володимир Тимошко.