Метро у Харкові найближчі години не працюватиме – Терехов

11.04.2024 07:16 Харків

Унаслідок масованої ракетної атаки, яку завдали росіяни вранці 11 квітня 2024 року, у Харкові тимчасово зупинилося метро. У місті фіксуються перебої з електропостачанням.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківський метрополітен.

11 квітня о 06:10 стало відомо, що метро у Харкові тимчасово припиняє роботу. Наразі «підземка» працює в режимі укриття. Про відновлення руху поїздів буде повідомлено додатково.

Судячи з того, куди цілить російський агресор, у Харкові можливі проблеми з енергопостачанням. Метро найближчі години не працюватиме, тож вибудовуйте свої маршрути, виходячи з цього, – прокоментував ситуацію мер Харкова Ігор Терехов.

Нагадаємо, близько 05:00 ранку Харків та область зазнали потужного обстрілу критичної інфрастуктури. За даними очільника ХОВА Олега Синєгубова, було завдано щонайменше 10 ударів. Наразі фіксуються перебої з електропостачанням.

Нагадаємо також, після масованого обстрілу 22 березня метро у Харкові відновило роботу за декілька днів. «Довелося піти на неординарні кроки, щоб заживити лінії метрополітенуНам удалося зробити неможливе», – зазначив тоді міський голова.