На Північній Салтівці відновив роботу супермаркет

22.03.2023 17:21 Харків

У місті Харків на Північній Салтівці вперше з початку війни запрацював супермаркет АТБ. 

Як повідомляє кореспондент медіа «Слобідський край», супермаркет відновив роботу у вівторок, 21 березня.

Як і в інших районах міста, АТБ на Північній Салтівці чекає покупців з 7-ї ранку до 22.00.

Харків, Північна Салтівка. Відкриття АТБ, 21 березня 2023

Нагадаємо, Північна Салтівка – район, який зазнав найбільших руйнувань унаслідок російських обстрілів. Ворог почав гатити по жилих домах та інфраструктурі з першого дня вторгнення 24 лютого 2022 року. За даними Харківської мерії, там  пошкоджено близько 70 % багатоповерхівок.

Зараз Північна Салтівка повертається до життя. Вже влітку 2022 року на Салтівці відновили рух трамваї, які курсували до станції метро «Героїв Праці». Наприкінці лютого 2023 року відремонтували трамвайну мережу на проспекті Тракторобудівників та вулиці Героїв Праці від розворотного кола «Салтівське» до вулиці Академіка Павлова.

26 січня Харківська міська рада повідомила, що комунальники завершили ремонт усіх магістральних водопроводів, що були пошкоджені російськими обстрілами на Північній Салтівці. Будинки Північної Салтівки продовжують оглядати компетентні спеціалісти, щоб зробити свої висновки стосовно того, чи підлягають вони відновленню, чи їх потрібно зносити.

Нагадаємо також, що в місті Харків станом на початок березня працюють близько 80 % від довоєнної кількості супермаркетів та велика кількість торговельних майданчиків,  близько 400 аптек, 76 зоомагазинів та 32 ветеринарні клініки у всіх районах міста.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.