На площі Свободи погасили марки, присвячені Балаклії, Ізюму, Куп’янську та Харкову

14.09.2023 15:56 Харків

У місті Харків 14 вересня «Укрпошта» ввела в обіг та погасила поштовий блок «Міста Героїв. Харківщина», присвячений Балаклії, Ізюму, Куп’янську та Харкову. Випуск приурочений до річниці контрнаступу ЗСУ у Харківській області у вересні 2022 року.

 

Як повідомляє з місця події кореспондентка медіа «Слобідський край», на марках зображені моменти підняття українського прапора під час звільнення цих міст від російських окупантів.

На погашенні марки були присутні начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, директор Харківської дирекції АТ «Укрпошта» Юрій Савченко, а також нацгвардії, які брали участь у визволенні Харківщини.

«Це історія наших героїв, військових, які дійсно на початку стримали ворога на Харківщині. А після того блискуче звільнили майже всю територію нашої області. Ми пригадуємо ті миті підняття прапорів на звільненій українській території і дуже важливо, щоб ця історія була зафіксована, щоб вся Європа бачила успіх наших героїв», – сказав Олег Синєгубов.

Відео погашення марок на площі Свободи можна подивитися тут 

Усі місця, зображені на марках, наші захисники пам’ятають по контрнаступу минулої осені. 

«Оця марка, оця стела (знак «Ізюм» на в'їзді в місто. – Ред.), наш батальйон пробув там після деокупації близько чотирьох з половиною місяців, кожен день її бачили. Так воно і є. Брав участь у піднятті прапора в місті Ізюм. У цей час переповнювали патріотичні почуття. Це саме впевненість у завтрашньому дні і розуміння, що, можливо, скоро закінчиться війна», – розповів офіцер 5 Слобожанської бригади з позивним «Бона».

Погашення марки на площі Свободи у Харкові

На погашенні поштового блоку «Міста Героїв. Харківщина» були присутні захисники і захисниці