На Салтівці тимчасово припиняють рух деякі трамваї: нові маршрути

28.06.2023 18:21 Харків

У місті Харків 29 червня з 9:30 до 15:30 по Салтівському шосе від вулиці академіка Павлова до кола «602-й мікрорайон» не курсуватимуть трамваї.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради, у цей час комунальники ремонтуватимуть трамвайну колію.

У цей час трамваї курсуватимуть так:

№ 6: розворотне коло «Південний вокзал» - вулиця Полтавський Шлях - площа Сергіївська - площа Павлівська - площа Конституції - проспект Героїв Харкова - вулиця Кошкіна - вулиця Георгія Тарасенка - парк Машинобудівників.

№ 8: розворотне коло «Вулиця Одеська» - проспект Героїв Сталінграда - вулиця Морозова - вулиця Георгія Тарасенка - вулиця Молочна - площа Захисників України - проспект Героїв Харкова - вулиця Академіка Павлова - в’їзд Семиградський - вулиця Віринська - вулиця Мойсеївська - вулиця Шевченка - розворотне коло «Журавлівський гідропарк».

Нагадаємо, у місті Харків перевірити стан розгляду заяви на «єВідновлення» жителі зможуть у чат-боті «Харків – твій дім». Для цього необхідно перейти за посиланням і обрати в меню пункт «Перевірити стан заяви «єВідновлення».

Раніше ми писали, що у місті Харків комунальники завершили роботи з відновлення зовнішнього освітлення в Кітлярчиному Яру та в урбан-парку на вулиці Героїв Праці.

Нагадаємо також, що у місті Харків до Дня міста та Дня незалежності України профспілка КП «Харківблагоустрій» проводить конкурс на найкращу клумбу

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко