У Харкові на конкурсі оберуть найкращу клумбу

21.06.2023 18:25 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У місті Харків до Дня міста та Дня незалежності України профспілка КП «Харківблагоустрій» проводить конкурс на найкращу клумбу. 

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради, на підприємстві розраховують таким чином заохотити співробітників до креативного та оригінального підходу при оформленні клумб та квітників на прибудинкових територіях.

Конкурс проводиться на території філій підприємства. Серед критеріїв оцінки – авторська ідея, оригінальність задуму, художнє оформлення клумби, колористика роботи та композиційне рішення.

Переможців визначать до 1 серпня.

Також підприємство започаткувало огляд-конкурс з благоустрою та озеленення прибудинкових територій багатоквартирних будинків у номінаціях «Найкращий двір» і «Найкраща клумба».

Нагадаємо, на честь міста Харків назвуть ударний керований бомбардувальник.

Нагадаємо також, що у навчальних закладах міста Харків облаштовують укриття, що дозволить у новому навчальному році запровадити комбіноване навчання.

Раніше ми писали, що у місті Харків комунальники завершили роботи з відновлення зовнішнього освітлення в Кітлярчиному Яру та в урбан-парку на вулиці Героїв Праці.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.