Облаштують більше сотні бомбосховищ: Харків готується до нового навчального року

14.06.2023 11:55 Харків
Фото: Слово і Діло Фото: Слово і Діло

У школах міста Харків облаштовують 128 укриттів, що дозволить у новому навчальному році запровадити комбіноване навчання.

Як передає «Слобідський край», посилаючись на пресслужбу Харківської мерії, про це міський голова Ігор Терехов розповів в етері «Єдиних новин».

За його словами, на сесії Харківської міської ради, яка відбулась 13 червня, на облаштування бомбосховищ у навчальних закладах депутати виділили із міського блюджету 49 мільйонів гривень.

«Я дуже хочу, щоб наші діти з 1 вересня почали навчатися за комбінованою системою. Це дуже важливо, особливо для перших класів та дітей, які ще не були в школі і були вимушені навчатися лише онлайн», – сказав міський голова.

Нагадаємо, на сесії Харківської міськради 13 червня депутати підтримали перейменування парку Горького та декількох вулиць і скверів міста.

Нагадаємо також, що у Харкові військовослужбовці зможуть отримати безвідсотковий кредит на житло.

Раніше ми писали, що у Харківському метрополітені з'явилися спеціальні вагони, які обладнані моніторами. На них, зокрема, відображаються назви станцій та в режимі онлайн на екрані йде трансляція руху потяга містом.  

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко