Одну з вулиць Харкова перейменовано на честь легендарного волейболіста

16.02.2024 16:50 Харків
У Харкові перейменовують вулиці, пов’язані з радянщиною, росією та її поплічниками У Харкові перейменовують вулиці, пов’язані з радянщиною, росією та її поплічниками

Вулицю Бородинівську у Харкові перейменовано на честь легендарного харківського волейболіста Юрія Пояркова. Таке рішення 26 січня ухвалили депутати Харківської міськради на позачерговій сесії.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Харківську міську раду.

Юрій Поярков Почесний громадянин Харкова, член Волейбольної зали слави світу, внесений до Книги рекордів Гіннеса. Встановив унікальне досягнення, вигравши три олімпійські медалі в ігрових видах спорту на трьох Олімпіадах. Нагороджений орденом «Знак пошани» (двічі), українськими орденами «За заслуги» III і II ступенів. Помер у день свого 80-річчя 10 лютого 2017 року.

Раніше ми повідомляли, що на позачерговій сесії у Харкові 26 січня перейменували 65 топонімів, назви яких були пов’язані з радянським минулим, росією та її поплічниками. У перейменованих вулицях закарбовані імена загиблих Героїв сучасної війни, історичні постаті й події, згадки про інші регіони України. Одну із вулиць Харкова перейменували на честь сотника армії УНР.