Окупанти вдарили по телевежі у Харкові не випадково – речник Повітряних сил ЗСУ

23.04.2024 13:05 Харків
Зруйнована телевежа у Харкові / фото: ХОВА Зруйнована телевежа у Харкові / фото: ХОВА

Ворог здійснив ракетний удар по телевежі у Харкові, аби перебити зв’язок, обмежити українське мовлення та поширити сигнал російської пропаганди.

Як передає «Слобідський край», про це в ефірі «Єдиних новин» 23 квітня розповів речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш.

— Я не думаю, що так випадково могло трапитися, що вдарили по вежі і у її середину. Ймовірніше, що ворог мав на меті перебити зв’язок, аби поширити сигнал своєї російської пропаганди та обмежити мовлення української держави. Звісно, що намагався влучити, — сказав Ілля Євлаш.

Щодо типу ракети, якою була пошкоджена телевежа у Харкові, то це зараз установлюють експерти.

— Саме тип ракети, якою влучив, установлюється. Зараз розглядаються декілька версій і про те, що це була керована авіаційна ракета, і експерти зможуть з точністю сказати, проаналізувавши власність цієї ракети, — розповів речник Повітряних сил ЗСУ.

Нагадаємо, 22 квітня росіяни влучили у харківську телевежу у Шевченківському районі міста. На щастя, ніхто не постраждав, всі співробітники у момент тривоги перебували в укритті. Унаслідок пошкодження телевежі у Харкові та найближчих передмістях станом на зараз відсутній сигнал цифрового ефірного мовлення

Нагадаємо також, що у разі перебоїв із телемовленням жителі Харківської області можуть підключитися до державного цифрового телебачення.

Автор: Галина Гришко