По Харкову завдали 11 ракетних ударів: постраждала критична інфраструктура

09.03.2023 11:07 Харків
Російські окупанти завдали 11 ракетних ударів по місту Харків, унаслідок чого була пошкоджена критична інфраструктура. Місто повністю було знеструмлене. Оскільки метрополітен і наземний електротранспорт не працюють, у місті запустили муніципальні автобуси.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Харківського міського голову Ігоря Терехова.

9 березня російські війська завдали 11 ракетних ударів по Харкову, внаслідок чого постраждали ТЕЦ і трансформаторні підстанції. Усе місто було знеструмлене.

Наразі лікарні, магазини, аптеки АЗС та інші важливі інфраструктурні об’єкти працюють на генераторах. Також для містян у штатному режимі працюють пункти видачі гарячого харчування.

Через те, що метрополітен та наземний електротранспорт не курсують, людей перевозять муніципальні автобуси. З тимчасовими маршрутами на період відключення електроенергії в Харкові можна ознайомитися за посиланням.

– Енергетики та комунальні служби працюють над відновленням електропостачання. Ми вважаємо, що ситуація складна, але спільними зусиллями нам вдасться у більш-менш стислий термін дати світло. Працюємо над відновленням тепла. Водопостачання припинене, але у всіх районах їздитимуть водовозки, – зазначив міський голова.

Внаслідок обстрілів постраждалих у місті Харків немає, однак двоє мешканців області знаходяться в лікарні.

Нагадаємо, в місті Харків станом на початок березня працюють близько 80 % від довоєнної кількості супермаркетів та велика кількість магазинів.

Також у місті Харків з 1 березня почали освітлювати 10 пішохідних переходів.

Нагадаємо також, що міська влада планує перетворити ринок «Барабашово» у Харкові на новий революційний район змішаного використання, присвячений просуванню наукових та технологічних інновацій.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко