Поліція викрила чоловіка, який навів російські ракети на будівлю ХОДА

05.08.2022 19:20 Харків
Харківські поліцейські встановили особу, яка наводила російські ракети на будівлю Харківської обласної державної адміністрації. Чоловіку повідомлено про підозру за фактом державної зради.

Про це повідомили начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов та прокуратура Харківської області.

Поліцейські ретельно дослідили вилучену в чоловіка комп’ютерну техніку та відновили видалені листування. В одному з них підозрюваний 28 лютого доповідав кураторам з рф, що в будівлі ХОДА знаходиться штаб полку «Азов» та територіальної оборони. Наступного дня в будинок влучило дві ракети російської армії, які завдали непоправні руйнування та вбили цивільних людей.

Також чоловік давав дані для завдавання ударів по головному офісу фірми ХАДО, де, за його словами, знаходилося виробництво зброї, та інших місцях у місті, які були атаковані російськими ракетами або артилерією.

— Світ уже знає про абсолютну некомпетентність і небоєздатність російської армії, два діючі інструменти якої — це «закидування м’ясом» та терор. Але відправляти ракети вартістю мільйони доларів для вбивства та руйнувань через слова сторожа з гаражів... — розмірковує Сергій Болвінов.

Наразі прокуратура Харківської області повідомила зловмиснику про підозру за фактом державної зради.