У Харкові заживили понад 90 % споживачів, знеструмлених унаслідок ранкового обстрілу

23.01.2024 15:21 Харків
Харків, енергетики відновлюють електропостачання / фото Міненерго Харків, енергетики відновлюють електропостачання / фото Міненерго

У Харкові станом на 15:00 23 січня досі без світла перебувають 883 побутові та 122 юридичні абоненти, які були знеструмлені внаслідок масованої атаки у Харкові 23 січня. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго».

«Ставимо завдання до кінця дня заживити всіх споживачів, а також відновити електропостачання однієї з двох котелень на Північній Салтівці, що були знеструмлені через обстріл. Одну котельню вже підключили», – розповів начальник Центрального району електричних мереж Сергій Гасюк.

Ремонтні роботи тривають.

«Енергетики ведуть роботи з усунення пошкоджень, але ситуація ускладнена тим, що частину енергетичного обладнання завалено будматеріалами зі зруйнованих будівель. Одночасно з енергетиками працюють комунальні служби, які допомагають прибирати завали», – повідомили у пресслужбі Міністерства енергетики України.

Енергетики намагаються якомога швидше відновити мережі, аби дати можливість запустити в роботу котельні для подачі тепла населенню.

Харків, енергетики працюють на місцях ракетних ударів 23 січня 2024 р.

Харківобленерго відновлює світло у Харкові, 23.01.2024

Енергетики відновлюють електропостачання після влучання ворожих ракет

Нагадаємо, внаслідок ракетних ударів по Харкову були пошкоджені розподільний пункт, дві трансформаторні підстанції та чотири кабельні лінії 10 кВ. Також був пошкоджений газопровід середнього тиску.  Від газопостачання відключені 12 будинків.