Що подивитися в Харкові?

Promo
17.06.2021 13:03 Харків

Ми часто судимо про місто лише за його головними визначними пам'ятками, але в Харкові навіть їх вистачить на кілька днів прогулянок. Чим більше ви будете впізнавати це місто, тим більше воно відкриватиметься новими, несподіваними гранями. Сайт пропозицій подобової оренди Doba підготував дайджест, де зібрав найцікавіші місця Харкова. Замовляйте житло і сміливіше в дорогу!

Цікаві локації Харкова

Серед пам'яток Харкова кожен знайде щось своє. Так, поціновувачам активного відпочинку сподобається Парк Горького. Тут можна прогулятися тінистими алеями, заповнити час в різних зонах відпочинку, подивитися на міські ландшафти з колеса огляду або покататися на інших цікавих атракціонах. Парк Горького – одне з головних місць відпочинку харків'ян і гостей міста.

Звідти можна відправитися в Саржин Яр. Це велика балка, по дну якої протікає річка Саржинка. Тут затишно і тихо, є джерело мінеральної води. Між цими двома локаціями можна пересуватися за допомогою Харківської канатної дороги. Прогулянка на висоті кількох метрів в кабінці на двох – те, що потрібно після довгих піших переходів.

Не можна не згадати про Харківський Зоопарк. Він розташований в саду Шевченка за адресою вул. Сумська, 35. У ньому мешкає близько 400 видів тварин, а деякі з них занесені до Міжнародної Червоної книги. Приходьте та побачите дивовижний тваринний світ!

Із зоопарку можна відправитися до головної спортивної арени Харкова – стадіону "Металіст", який приймав поєдинки Євро-2012, і зараз тут проходять знакові футбольні матчі країни.

Але і це не все. У Харкові варто відвідати й інші цікаві місця:

- Лопанська набережна;

- Площа Свободи (найбільша в Україні);

- Покровський сквер;

- Площа Конституції;

- Ейфелева вежа;

- Благовіщенський собор;

- Фельдман Екопарк;

- Держпром.

Ну і обов'язково подивіться на Дзеркальний струмінь, який є одним із символів Харкова. Це альтанка і фонтан, зображення яких можна зустріти по всьому місту.

Пам'ятками багата і Харківська область. Туристичні місця тут найрізноманітніші: екопарк Фельдмана, Краснокутський дендропарк, Кицівська пустеля, Інститут іоносфери, Музей Григорія Сковороди та багато інших.

Де зупинитися на ніч?

Щоб перебування в першій столиці було комфортним, забронюйте житло на Doba. Тут ви знайдете великий вибір квартир подобово в Харкові, і відпочинок точно буде незабутнім і безпечним.

За матеріалами: https://doba.ua/ukr/ 

Автор: Олександр Гречаний