Стало відомо, коли почнуть видавати «Картки харків’янина»

01.07.2021 17:00 Харків
Фото: city.kharkov.ua Фото: city.kharkov.ua
1 липня в Харківській міській раді розповіли, як можна буде отримати картку.

Як повідомив керівник КУ «Офіс реформ Харкова» Павло Столбовий, перші «Картки харків'янина» планують випустити і почати видавати на початку осені. Окрім жителів Харкова, такі картки зможуть отримати також співробітники комунальної сфери та учні й вчителі всіх шкіл міста, незалежно від місця реєстрації їх проживання.

Читайте також: Понад 9 мільйонів гривень на дороги: у Циркунівській громаді стартує капітальний ремонт автошляхів

У міськраді зазначають, для отримання картки потрібно буде попередньо заповнити анкету, надавши посвідчення особи. За словами директорки Департаменту цифрової трансформації Галини Литвинець, це можна буде зробити як онлайн, так і в центрах надання адміністративних послуг, управліннях праці та соціального захисту населення, адміністраціях районів, навчальних закладах міста та за місцем роботи.

Передбачається, що «Картка харків’янина» надаватиме її власнику отримання привілейованого доступу до системи муніципальних і комерційних послуг. Тобто за цією карткою можна буде отримати товари за зниженими цінами, абонементи, пропуски та спеціальні пропозиції. Як зазначив Павло Столбовий, наразі розробляються різні види таких карток, які відрізнятимуться не тільки дизайном, але й функціоналом. Наприклад, шкільні картки виконуватимуть також функцію учнівського квитка (з фото власника), а студентські – перепустки в навчальні заклади.