Вело-флешмоб і масові гуляння: як у Великобурлуцькій громаді День молоді святкували

01.07.2021 13:39 Великий Бурлук
Фото: Великобурлуцька селищна рада Фото: Великобурлуцька селищна рада

27 червня у Великому Бурлуці Харківської області відзначали День молоді та День Конституції. У рамках святкування в громаді вперше пройшов вело-флешмоб, у якому взяли участь майже 50 людей. Також спортсмени змагалися в різних дисциплінах, а після на них чекав святковий концерт, польова каша і дискотека.

Жителі Великобурлуцької громади скучили за масовими гуляннями – гучних святкувань тут не було з початку пандемії коронавірусу, тобто з березня минулого року. І от випав слушний привід знову всією громадою зануритися у святкову атмосферу – масово відзначити День молоді та День Конституції України.

Організатори свята – Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради – підготували унікальне явище для громади – вело-флешмоб. До слова, спортивні заходи і змагання є невід’ємною частиною свят у громаді, та й сам Великобурлуцький селищний голова є прихильником спорту і загалом здорового способу життя. Голова громади залюбки взяв участь і в цьому історичному велопробігу.

– Такого велопробігу ще ніколи не було в нашій громаді. Ми задумували його організувати ще в минулому році, але через карантин не змогли провести. А от зараз, коли ми в «зеленій» зоні і дозволено влаштовувати масові заходи, ми вирішили провести цей вело-флешмоб. Люди дуже скучили за подібним, – каже Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко.

Читайте також: Понад 9 мільйонів гривень на дороги: у Циркунівській громаді стартує капітальний ремонт автошляхів

Наймолодшому учаснику шість років

Загалом у флешмобі взяли участь 49 велосипедистів різного віку, здебільшого це були школярі. Веломаршрут пролягав центральними вулицями Великого Бурлука – Парковою, Центральною, Сонячною – та окружною дорогою.

Організатори велопробігу відзначили учасників у кількох номінаціях. Найстаршим учасником вело-флешмобу став 65-річний Микола Пархоменко. Наймолодшим велосипедистом, який брав участь у велопробігу, був шестирічний Павло Хоменко. А найкреативнішою учасницею флешмобу визнали Яну Лавриненко. Жінка проїхала дистанцію разом зі своєю маленькою донькою Софійкою. Пані Яна на своєму залізному коні облаштувала ще одне місце для своєї дитини, і так разом вони й подолали весь маршрут. Як кажуть інші учасники, це було дуже мило. Номінантів нагородили Подяками селищного голови та заохочувальними призами.