У центрі Харкова тимчасово не курсуватимуть тролейбуси

12.09.2023 18:21 Харків

У місті Харків у середу, 13 вересня, припиняється рух тролейбусів по вулиці Сумській, від проспекту Незалежності до площі Конституції, та на площі Конституції, вулиці Університетській, площі Павлівській, площі Сергіївській та Соборному узвозі.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради, тролейбуси по центру не курсуватимуть через ремонт на тяговій підстанції з 10:00 до 15:00.

У цей час тролейбуси курсуватимуть так:

№ 11: розворотне коло «Проспект Дзюби» - проспект Ново-Баварський - проспект Любові Малої - вулиця Планова - вулиця Семінарська - вулиця Велика Гончарівська - бульвар Гончарівський - вулиця Малиновського - вулиця Благовіщенська - площа Благовіщенська - вулиця Коцарська - вулиця Малиновського - бульвар Гончарівський - вулиця Велика Гончарівська - вулиця Семінарська - проспект Любові Малої - проспект Ново-Баварський - розворотне коло «Пр. Дзюби»;

№ 55: проспект Жуковського (селище Жуковського) - проспект Жуковського - вулиця Академіка Проскури - вулиця Чкалова - вулиця Лісопарківська - вулиця Рудика - Харківське шосе - вулиця Сумська - площа Свободи (у зворотному напрямку: проспект Науки - проспект Незалежності - вулця Сумська) - станція метро «Держпром».

Нагадаємо, у місті Харків понад 40 вулиць Слобідського району залишаться без водопостачання 13 вересня з 10:00 до 21:00.

Нагадаємо також, у П’ятихатках, одному з найбільш постраждалих від ворожих обстрілів мікрорайонів міста Харкова, відбудовуються та працюють магазини, аптеки та інші заклади. 

Раніше ми писали, що в новому опалювальному сезоні тарифи на послуги опалення та гарячого водопостачання для населення Харкова не зміняться.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко