У Харківському метро ремонтують протікання

13.02.2024 21:16 Харків
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

Через постійні ракетні обстріли Харкова у місті відбуваються зсуви грунту, а у звʼязку з тим, що у безпосередній близькості до станції метро «Спортивна» були неодноразові чисельні ракетні влучання, відбулося незначне протікання зі стелі станції.

На станції метро «Спортивна» виконуються роботи з усунення протікання зі стелі, повідомляє «Слобідський край» із посиланням на пресслужбу підземки.

На минулому тижні співробітники метрополітену приступили до робіт з усунення протікання, на сьогоднішній день роботи продовжуються. Ремонтні роботи потребують значною кількості часу, їх можливо виконувати виключно уночі, коли не відбувається перевезення пасажирів. 

Протікання не несе загрози підтоплення станції та безпеці перевезень пасажирів, підкреслили в управлінні метрополітену. І нагадали, що центральний міжстанційний пішохідний перехід зі станції «Спортивна» до станції «Метробудівників» зачинено для користування пасажирів у звʼязку з проведенням ремонтних робіт. Перехід між станціями здійснюється через боковий пішохідний перехід.

Нагадаємо, співробітники Харківського метрополітену отримали гуманітарну допомогу.

Автор: Дмитро Саломанка