У Харкові через бокс три станції метро зачиняють для пасажирів

10.05.2023 10:26 Харків
Фото: Харків транспортний  Харьков транспортный Фото: Харків транспортний Харьков транспортный

У місті Харків 13 травня на станції метро «Захисників України» відбудеться боксерський турнір на честь героїв оборони міста, через це три станції Олексіївської лінії будуть тимчасово закриті для пасажирів.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківського метрополітену.

«У суботу, 13 травня, три станції метро у Харкові – «Метробудівників», «Захисників України» та «Архітектора Бекетова» – тимчасово припинять обслуговування пасажирів. Крім того, перехід із станції «Спортивна» на станцію «Метробудівників» також тимчасово буде закрито», – йдеться у повідомленні.

Рух Олексіївською лінією між станціями «Перемога» та «Держпром» буде організовано таким чином:

  • Від станції «Перемога» до станції «Наукова» з пересадкою до іншого состава, що прямуватиме до станції «Держпром».
  • Від станції «Держпром» до станції «Наукова» з пересадкою до іншого состава, що прямуватиме до станції «Перемога».

Нагадаємо, у Харкові перезапустили діяльність інформаційно-диспетчерської служби «1562» та створили новий вебпортал, за допомогою якою містяни можуть швидко та прозоро комунікувати з міською владою та комунальними службами для вирішення проблемних питань.

Нагадаємо також, що з 5 травня оформити біометричні документи можна ще в одному територіальному підрозділі Центру надання адміністративних послуг міста Харкова – Індустріальному.

До речі, підприємці Харківської області, які планують відновити бізнес в умовах війни, можуть звернутися за консультаціями на безоплатні гарячі лінії.

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко