У Харкові пожежники врятували двох дітей, які одні залишились у квартирі

22.08.2023 08:22 Харків
фото: ДСНС у Харківській області фото: ДСНС у Харківській області

Шестирічна дівчинка сама викликала рятувальників через коротке замикання у квартирі в Харкові.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію пресслужби ДСНС у Харківській області.

21 серпня рятувальникам подзвонила дівчинка та попросила про допомогу.

«Дитячий голос повідомив про задимлення у квартирі та що їх там двоє: дівчинка шести років і її молодша сестра. Проте своєї адреси малеча не знала, й рятувальники не розуміли, куди висилати підрозділи», – розказують у ДСНС.

Завдяки правоохоронцям вдалося з’ясувати точну адресу виклику і встановити зв’язок з батьками дівчат. Весь цей час диспетчер ДСНС спілкувався з дитиною, заспокоюючи та намагаючись з’ясувати більше інформації.

«Коли оперативний підрозділ дістався місця пригоди, бійці ДСНС побачили у вікні 3-го поверху житлової 5-поверхівки тих самих маленьких дівчат. Діти були раді побачити рятувальників. Один з рятувальників дістався квартири через вікно та встиг запобігти пожежі, яка могла б статися через коротке замикання електроподовжувача», – зазначили у ДСНС.

З мамою дітей проведена бесіда.

Нагадаємо, у місто Харків з німецького міста-побратима Нюрнберга прибули дев'ять автобусів «MAN», які згодом почнуть курсувати на 63-му та 204-му маршрутах.  

Нагадаємо також, що у Харкові сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю з онкологічними захворюваннями до 18 років, передбачили додаткові соціальні гарантії.

Також у місті Харків готують до відкриття філію поліклініки №23 на вулиці Метробудівників, 24, зруйновану внаслідок обстрілів окупантів.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко