У Харкові працюють понад 180 супермаркетів, відновлено 15 ринків та торгових майданчиків

16.05.2023 18:21 Харків

У місті Харків станом на зараз налічується 12 гіпермаркетів, 183 супермаркети та 35 торгових центрів, які пропонують широкий вибір товарів, включаючи побутову техніку та будматеріали.

Як повідомляє «Слобідський край», такі дані Департаменту економіки та комунального майна надала пресслужба Харківської міської ради.

Крім цього, в межах міста функціонує понад 180 магазинів українських торговельних мереж, які займаються роздрібною торгівлею.

Поступово відновлюються ринки і торгівельні майданчики, які були пошкоджені або зруйновані. Зокрема, з 18 таких об'єктів вже відновлено 15.

Департамент також повідомив, у Харкові знизилась кількість безробітних. Станом на 1 квітня на обліку в службі зайнятості перебувають 1,8 тисяч людей, що є зниженням порівняно з аналогічним періодом минулого року (4,3 тисячі). Для підтримки стабільності на ринку праці було проведено комплексні заходи зі збереження робочих місць.

Нагадаємо, на початок 2022 - 2023 навчального року в Харківській області діяло 39 закладів вищої освіти. 

Нагадаємо також, що з 5 травня оформити біометричні документи можна ще в одному територіальному підрозділі Центру надання адміністративних послуг міста Харкова – Індустріальному.

У Центрі надання адміністративних послуг міста Харкова можна отримати різні послуги, пов'язані із земельними відносинами та Державним земельним кадастром. 

До речі, підприємці Харківської області, які планують відновити бізнес в умовах війни, можуть звернутися за консультаціями на безоплатні гарячі лінії.

Головні події Харків читайте на нашому сайті.