У Харкові тарифи на тепло залишають на довоєнному рівні: скільки це триватиме

21.02.2024 16:51 Харків
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

У Харкові тарифи на тепло залишаться на рівні 2022 року протягом дії в Україні воєнного стану та ще півроку після припинення воєнного стану.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Харківську міську раду.

Обґрунтування тарифів на теплову енергію для споживачів, які розрахувало КП «ХТМ», розглянули на засіданні виконавчого комітету Харківської міськради 21 лютого.

«Рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, її постачання, виробництво, транспортування та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води КП «ХТМ» ухвалили сьогодні, 21 лютого, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради. Разом з тим «Харківські тепломережі» будуть застосовувати тарифи для населення міста Харкова протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинений, на рівні тарифів, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року», – йдеться у повідомленні.

Мораторій на підвищення тарифів діє відповідно до положень Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування».

Нагадаємо, в Україні дія воєнного стану і загальної мобілізації продовжена до 13 травня 2024 року.

Автор: Галина Гришко