У Харкові трамваї тимчасово не курсують по вулиці Шевченка

02.08.2023 12:21 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У місті Харків 2 та 3 серпня з 10:00 до 15:00 буде припинено рух трамваїв на вулиці Шевченка від розворотного кола «Журавлівський гідропарк» до вулиці Академіка Павлова.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

У Департаменті інфраструктури розповіли, що припинення руху трамваїв пов’язане з аварійним ремонтом контактної мережі.

У цей час трамваї курсуватимуть так:

№16: розворотне коло «Салтівське» - проспект Тракторобудівників - вулиця Героїв Праці - вулиця Шевченка - розворотне коло «Журавлівський гідропарк»;

№16а: розворотне коло «Салтівське» - проспект Тракторобудівників - вулиця Героїв Праці – вулиця Академіка Павлова - проспеки Героїв Харкова - вулиця Кошкіна - вулиця Георгія Тарасенка - парк Машинобудівників.

Нагадаємо, через ремонт колій  рух трамваїв буде припинено 2 та 3 серпня з 9:00 до 17:00 на вулиці Москалівській від розворотного кола «Новожанове» до вулиці Миколи Бажана.

Нагадаємо також, що з 1 серпня 2023 року дію ліцензії АТ «Харківміськгаз» припинено. Відповідатиме за розподіл природного газу у місті Харків відтепер Національний оператор «ГАЗМЕРЕЖІ» під координацією Групи Нафтогаз.

 Також зараз  у місті Харків на вулиці Сумській комунальники міняють старі та пошкоджені внаслідок обстрілів комунікації і ремонтують тротуари.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.