У Харкові відновлюють оплату за комуналку

03.06.2022 16:45 Харків
З 1 червня у Харкові відновили нарахування плати за комунальні послуги, тарифи залишаться незмінними.

3 червня відбулась пресконференція директорів «Харківські теплові мережі», «Харківводоканал», «Жилкомсервіс» та «Комплекс із вивезення побутових відходів». Про це повідомили на сторінці Харківської міськради.

– Вони зазначили, що протягом трьох місяців працівники комунальних підприємств робили все можливе, щоб навіть в умовах війни місто жило: ремонтували трубопроводи, відновлювали тепло- та водопостачання, прибирали двори, вивозили сміття, запускали ліфти тощо, – повідомляють у міськраді.

Нагадаємо, за цей час з харків'ян не брали плату за комунальні послуги. Наразі підприємства не мають фінансової можливості продовжувати роботу в такому режимі. Аби якнайшвидше відновити зруйновані об'єкти критичної інфраструктури, КП вирішили відновити оплату послуг ЖКГ.

Утім, усі нарахування з 24 лютого до 1 червня будуть списані, а також буде зроблено перерахунок. Уже в липні жителі Харкова отримають квитанції з нарахуванням за червень.

– Якщо харків'яни мали заборгованість з оплати до 24 лютого, вона також буде внесена до платіжки. Тим харків'янам, які оплачували послуги під час війни, зроблять перерахунок та внесені суми врахують як оплату з 1 червня, – йдеться у повідомленні.

Автор: Анастасія Хушану