У Харкові відновлюють пошкоджену ворожим обстрілом лікарню

12.08.2023 14:33 Харків
Фото: ХОВА Фото: ХОВА

У Харківській обласній травматологічній лікарні, що наприкінці червня минулого року була пошкоджена обстрілами, тривають відновлювальні роботи.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію пресслужби ХОВА.

Після того, як російська армія обстріляла лікарню, усі приміщення на шостому поверсі були пошкоджені. Все медичне обладнання було знищено, а вікна вибиті майже у всій будівлі.

«Зараз бригада робітників приводить до ладу вхідну групу будівлі лікарні, але основна відбудова – на шостому поверсі. Тут розміщувався рентген-кабінет та клінічна діагностична лабораторія», – розповіла заступниця головного лікаря ХОКТЛ Тетяна Гукова.

Зараз на шостому поверсі вже проведено демонтаж всіх стін, підлоги та стелі. Після цього фахівці проклали нову електромережу й каналізацію, розпочали штукатурити майбутні кабінети. Паралельно у приміщенні монтують систему припливно-витяжної вентиляції. Роботи планують закінчити до кінця поточного року.

Загальна вартість відновлювальних робіт складає понад 28 мільйонів гривень. Кошти для ремонту були виділені з обласного бюджету.

Нагадаємо, Харківський метрополітен з 10 серпня 2023 року по 31 грудня 2023 року закрив міжвестибюльний пішохідний перехід на станції «Перемога». Це пов’язано з необхідністю проведення ремонтних робіт.

Нагадаємо також, що відома українська архітектурна агенція розробила нові літери для станції «Київська» у місті Харків.

Також зараз  у місті Харків на вулиці Сумській комунальники міняють старі та пошкоджені внаслідок обстрілів комунікації і ремонтують тротуари.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко