У Харкові відсутній дефіцит на продукти, питну воду та гігієнічні засоби

07.02.2023 12:21 Харків
В місті Харків повністю або частково відновили роботу всі торговельні мережі, працюють близько 390 аптек та 45 ринків із 53.

Про це повідомили у пресслужбі Харківської міської ради з посиланням на Департамент адміністративних послуг та споживчого ринку, передає «Слобідський край».

У Харкові повністю або частково відновили роботу всі торговельні мережі міста. Зокрема, працюють 13 із 14 супермаркетів «Клас», 10 із 13 супермаркетів «Сільпо», 56 із 66 супермаркетів «АТБ-маркет», 2 з 3 супермаркетів «Восторг», 2 з 4 супермаркетів «Велмарт». Працюють всі супермаркети мереж «Рост» (9 об’єктів), «Чудо-маркет» (20 об’єктів), «Десяточка» (12 об’єктів) та ін. Загалом роботу відновили близько 80 % від довоєнної кількості супермаркетів.

Працюють та продовжують відкриватися у різних районах міста невеликі продуктові магазини мереж «Посад», «Агромол», «Салтівський м'ясокомбінат», «Кулиничі», «Свіжина» тощо.

Продовжується поступове відновлення та часткова відбудова зруйнованих територій торговельних майданчиків. У місті вже працюють 45 із 53 ринків, серед яких – «Кінний», «Центральний», «Тракторозаводський», «Новосалтівський», «Індустріальний» та ін., а також невеликі торговельні майданчики у всіх районах.

Також відкрито близько 390 аптек (зокрема, 192 аптеки мережі «9-1-1», 63 аптеки мережі «АНЦ», 12 аптек «МедСервіс», 12 аптек «Славутич», 9 аптек «Подорожник», 12 аптек «Аптека доброго дня», 16 аптек КП «Муніципальна аптека», 10 аптек «Магнолія», 6 аптек «Леда» тощо).

Наразі в Харкові відсутній дефіцит на необхідні продукти харчування, товари першої необхідності, питну воду, гігієнічні засоби.

У разі тривалого відключення  електроенергії працюють 945 продовольчих магазинів, 91 магазин непродовольчих товарів, 196 аптек, 72 АЗС, 11 ветеринарних клінік та 26 зоомагазинів.

Нагадаємо, нещодавно у Харківській міській раді розповіли, що планують змінити у місті після перемоги. Зараз розпочався перший етап внесення змін до Генерального плану міста – проведення містобудівного моніторингу.

На Північній Салтівці навіть через 11 місяців від початку повномасштабного вторгнення рятувальники все ще продовжують розбирати завали будинків та розміновувати нерозірвані снаряди.

Нагадаємо також, що за даними КП «Харківводоканал» рівень споживання води в Харкові вийшов на довоєнний рівень.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко