У Харкові споживання води вийшло на довоєнний рівень

02.02.2023 20:02 Харків
У місті Харків станом на зараз щоденно споживається близько 400 тисяч кубічних метрів води.

Про це розповів директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков, передає «Слобідський край».

За його словами, у перші місяці війни через масову евакуацію харків’ян водопостачання було скорочене в кілька разів. Комунальника докладали багато зусиль, щоб харків’яни, які залишились у місті, були забезпечені водою.

«Своєчасно проводилися поточні ремонтні роботи, оперативно ліквідовувалися аварії на пошкоджених водоводах та відновлювалися інші важливі виробничі об'єкти. Детально аналізували ситуацію та в міру повернення харків'ян подачу води збільшували», – розповів Владлен Волков.

Також комунальникам удалося замінити понад 10 кілометрів трубопроводів, незважаючи на постійні ворожі обстріли міста.

Раніше ми писали, як ремонтники КП «Харківводоканал» усунули аварійну ситуацію на зруйнованих вибухом мережах водопостачання на вулиці Шевченка.

Нагадаємо, що влучання ворожої ракети у склад феєрверків у Київському районі міста Харків 11 січня завдало шкоди навколишньому середовищу на щонайменше 1 мільярд 406 мільйонів гривень.

Нагадаємо також, що нещодавно Харківська область отримала надпотужні генератори з Німеччини. Декілька з них передадуть КП «Харківські теплові мережі» для використання у разі блекаутів.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко