У Харкові з початку війни було зруйновано більше половини учбових закладів

22.02.2023 16:56 Харків
У Харкові через ворожі обстріли було пошкоджено 55 % освітнього фонду міста Харкова.

Про це повідомили у пресслужбі Харківської міськради, передає «Слобідський край».

«Пошкодження отримали 107 будівель дитячих садків, 118 будівель шкіл, 12 приміщень позашкільних закладів та чотири будівлі управлінь освіти. При цьому в третину об’єктів були неодноразові влучання, а чотири школи повністю зруйновані. Також пошкоджено 60 будівель професійно-технічних закладів», – ідеться у повідомленні.

За попередніми оцінками, збитки освітньої інфраструктури міста перевищують 3 мільярди гривень.

Також у міськраді повідомили, що станом на зараз у місті Харків перебуває 37 тисяч школярів, що складає 32,1 % від загальної кількості учнів.

Також близько 10,4 % учнів зараз перебувають у Харківській області, 18,3 % – в інших регіонах України та 39,1 % – за кордоном. 

При цьому Харків став прихистком для майже 1,9 тисячі дітей – внутрішньо переміщених осіб, які продовжили навчання в міських школах, та 74 педагогів, які отримали роботу в цих закладах освіти. 

Нагадаємо, найстарший кінотеатр міста Харків «Боммер» приєднали до Обласного організаційно-методичного театрально-концертного центру. 

У Харкові розпочався перший етап внесення змін до Генерального плану міста – проведення містобудівного моніторингу. У майбутньому планують відновити старі маршрути електротранспорту та створити нові, а також закупити рухомий склад та впровадити вектор розвитку «зеленого» міста.

Нагадаємо також, що міська влада планує перетворити ринок «Барабашово» у Харкові на новий, революційний район змішаного використання, присвячений просуванню наукових та технологічних інновацій.

Головні новини Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Катерина Радіонова

Теги: