У Харкові запустили трамвай, який не курсував з лютого 2022 року: що відомо

31.12.2023 17:05 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

В останній день року в Харкові запустили трамвай № 12, який не курсував з початку повномасштабного вторгнення.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську міську раду.

31 грудня на маршрут вийшов трамвай №12, що сполучає Південний вокзал та Центральний парк Харкова. Нагадаємо, трамвай не курсував за цим маршрутом з перших днів повномасштабного вторгнення. Для його відновлення комунальники відремонтували пошкоджені колію та контактну мережу.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, відтепер трамваї курсують так: розворотне коло «Південний вокзал» - вул. Євгена Котляра - вул. Велика Панасівська - пров. Лосівський - пров. Пискунівський - проїзд Рогатинський - вул. Клочківська - узвіз Клочківський - пр. Незалежності - вул. Трінклера - вул. Миколи Хвильового - вул. Мироносицька - пл. Першого Травня - розворотне коло «Центральний парк».

Мешканців міста закликали не паркувати свої авто на шляху руху трамваїв, а саме: на вулиці Трінклера біля Сумського ринку.

Нагадаємо, у Харкові змінилися номери деяких автобусів. У місті поступово повертаються до нумерації автобусних маршрутів, що існувала до початку повномасштабного вторгнення.

Нагадаємо також, у Харкові працівників комунального підприємства «Харківблагоустрій» звільнили від оплати комуналки. Зокрема, від оплати звільнені: комірники, підсобні робітники, бетонники, облицювальники-плиточники, монтажники, старші інспектори з кадрів, двірники.

Автор: Анна Хливнюк