У Харкові затримали чоловіка, який виготовляв фальшиві документи для ухилянтів

17.06.2024 13:52 Харків
Харків’янин підробляв документи про непридатність до військової служби / Фото: СБУ Харків’янин підробляв документи про непридатність до військової служби / Фото: СБУ

Вартість фальшивої довідки становила 900 доларів.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на речника УСБУ в Харківській області Владислава Абдулу.

У Харкові СБУ затримала чоловіка, який підробляв документи про непридатність до військової служби з відміткою про виключення з військового обліку в тимчасовому посвідченні військовозобов’язаного.

За словами Владислава Абдули, чоловік створював підробки, використовуючи як зразок власні документи про непридатність до служби. Вартість фальшивої довідки становила 900 доларів.

У випадку зупинки на вулиці представниками ТЦК та СП клієнти пред’являли їм фальшиві документи і таким чином уникали отримання повісток.

Харків, фальшиві документи для ухилення від мобілізації

Фальшива довідка для ухилення від мобілізації / Фото: СБУ

У Харківській обласні прокуратурі розповіли, що підробкою документів займався 42-річний підприємець, який мав в оренді у Харкові інтернет-кафе. Фальшиві документи він виробляв з березня 2024 року.

Наразі підозрюваний перебуває під вартою без права внесення застави. Йому повідомлено про підозру в перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, шляхом підроблення документів (ч. 1 ст. 114-1, ч. 1 ст. 358 КК України).

Нагадаємо, нещодавно СБУ повідомила про підозру колаборанту, який очолював підрозділ ворожої адміністрації в окупованому селі на Харківщині.

Також за матеріалами СБУ до 5 років ув’язнення засуджено колишнього строковика Сил оборони, який коригував ракетні удари по Харківщині.

Автор: Галина Гришко