У Харкові знизили орендну плату на землю з пошкодженою нерухомістю

14.07.2023 12:21 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У місті Харків зменшена сума орендної плати та земельного податку на 2023 рік за земельні ділянки, на яких розташовані пошкоджені об’єкти нерухомого майна.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську міську раду, таке рішення депутати ухвалили на сесії 14 липня.

«Користувачів звільняють від сплати 30 %, якщо об'єкт має незначні ушкодження, та від 70 % – за наявності ушкоджень середньої тяжкості. Якщо ж внаслідок руйнувань об'єкт став не придатним для використання за цільовим призначенням, користувачі платитимуть лише 1 % від суми, передбаченої договором оренди», – йдеться у повідомленні.

Також депутати звільнили від сплати орендної плати та земельного податку за 2022 рік.

Крім того, депутати проголосували за звільнення від сплати орендної плати та земельного податку за земельні ділянки, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, які тимчасово використовуються українськими військовими.

Нагадаємо, у Харкові 117 шкіл були перевірені ДСНС та отримали акти про включення найпростіших укриттів до переліку захисних споруд, що дозволяє їм розпочати навчання в офлайн або змішаному форматах.

Своєю чергою, начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив, що у Харкові немає шкіл, де є захисна споруда, яка відповідає ДБН В.2.2-5-97.

Нещодавно у місті Харків метрополітен оприлюднив нові інтервали руху, за яким курсуватимуть поїзди у будні дні.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко