У поїзді Харків – Ясіня з’являться жіночі купе

13.06.2023 13:21 Харків

Укрзалізниця включила поїзд № 15 Харків – Ясіня до пілотного проєкту із запровадження жіночих купе. Із 30 червня харків’янки зможуть подорожувати в Карпати комфортніше та безпечніше. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Укрзалізниця».

Поїзд № 15 прямує з міста Харків до селища Ясіня Закарпатської області і перебуває у дорозі близько 20 годин – час відправлення з Харкова о 14.37, прибуття до Ясіня –  о 09.22.

У жіночих купе можуть їхати виключно жінки та діти, яким не виповнилося 6 років. Вартість проїзду в жіночих купе не відрізняється від звичайної.

Загалом у пілотному проєкті задіяні 4 рейси дальнього сполучення: Харків – Ясіня, Київ – Ужгород, Київ – Кривий Ріг та Дніпро – Трускавець.

Квитки у жіночі купе вже у продажу, їх можна придбали лише у мобільному застосунку Укрзалізниці. 

Нагадаємо, Укрзалізниця призначила нові зупинки по дорозі декількох поїздів, у тому числі Харків – Львів та Харків – Ужгород.

Нагадаємо також, що Укрзалізниця з 10 червня запроваджує новий графік руху поїздів на літо 2023 року. Згідно з новим графіком, деякі потяги з міста Харків курсуватимуть по-іншому.

Раніше ми писали, що «Південна залізниця» може стати «Харківською». Таку назву підтримала найбільша кількість людей, які взяли участь в опитуванні в «Дії» щодо нової назви.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко