У харківському метро з’явилася картина відомого українського художника: фото

26.04.2023 10:44 Харків
Фото: Maxim Serbulov, Харківський метрополітен Фото: Maxim Serbulov, Харківський метрополітен

У вестибюлі станції «Пушкінська» Харківського метрополітену встановили картину з проекту «Україна понад усе. Харківський щоденник війни» заслуженого художника України Олега Лазаренка.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківський метрополітен.

Віднедавна на станції метро «Пушкінська» експонується картина «Україна понад усе. Харківський щоденник війни». Як зазначив автор картини Олег Лазаренко, робота виконана в техніці мозаїчного кольоропису.

Картина Олега Лазаренка на станції метро "Пушкінська", Харків

  • Олег Лазаренко — харківський художниик, живописець, основоположник художньо-технічного прийому написання картин «мозаїчний кольоропис». Заслужений художник України, роботи якого зберігаються в престижних художніх колекціях України та зарубіжжя

«Моя картина це маніфест незламності героїзму українського народу. Посвята українським захисникам, волонтерам та харків’янам. Вшановуючи пам'ять, усім загиблим та постраждалим в цій боротьбі присвячується. Незламний козацький дух і сміливість наших сучасників створюють майбутню історію», — розповів митець.

У сюжеті картини зображені сила життя філософії Григорія Сковороди, а також Архангела Михаїла, а також Богородицю, апостола Іоана та військо світлих янголів, котрі допомагають Україні в боротьбі з темними силами.

Нагадаємо, нещодавно у Харківському метрополітені з'явилися спеціальні вагони, які обладнані моніторами. На них, зокрема, відображаються назви станцій та в режимі онлайн на екрані йде трансляція руху потяга містом.  

Також ми писали про 75-річного Фумінорі Цучіко – пенсіонера з Токіо. Війна в Україні застала його в Польщі, де він дізнався про людей, які живуть у харківському метро. Тож приїхав до Харкова та поселився з ними.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Владислава Ткаченко