Ворог не залишає в спокої ані живих, ані мертвих: на кладовище у Харкові скинули авіабомбу

19.05.2024 22:39 Харків
Пошкоджене кладовище у Харкові / Фото: Харківська обласна прокуратура Пошкоджене кладовище у Харкові / Фото: Харківська обласна прокуратура

Вдень 19 травня середмістя Харкова опинилося під ракетним обстрілом. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну прокуратуру, начальника Слідчого управління Головного управління Нацполіції на Харківщині Сергія Болвінова та міського голову Харкова Ігоря Терехова.

19 травня близько 15:10 окупанти завдали авіаційного удару по центру Харкова. Попередньо, били по місту двома УМПБ Д-30 (уніфікований міжвидовий плануючий боєприпас, калібр 30 см).

  • У Київському районі було пошкоджено територію місцевого кладовища;
  • У Шевченківському районі «прильот» зафіксовано по центральному парку. Пошкоджень дістали будівлі кінотеатру, ресторану, а також автомобіль, який у цей час проїжджав неподалік.

Постраждали двоє людей: у 27-річної жінки акубаротравма (контузія), а 41-річна жінка зазнала гостру реакцію на стрес. Їй надали допомогу на місці.

Останні два удари прийшлися по центральній частині міста. Одна ракета прилетіла на цвинтар, друга в одне з найулюбленіших місць відпочинку харківʼян, – повідомив мер.

Нагадаємо, 18 травня російські військові атакували Шевченківський район Харкова. Попередньо, скинули керовану авіабомбу на приватний сектор. Поранень зазнали шестеро людей.

Автор: Анна Хливнюк