Встановлено особи всіх загиблих під час удару по друкарні у Харкові - поліція

24.05.2024 14:48 Харків
Фото: Сергій Болвінов Фото: Сергій Болвінов

Протягом ночі правоохоронці за допомогою ДНК-аналізу встановили особи всіх загиблих під час удару по харківській друкарні.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на начальника Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергія Болвінова.

Протягом ночі вдалося встановити особи всіх загиблих під час удару по друкарні. 26-річному харків'янину довелося надавати зразки ДНК, щоби впевнитися – це його матір. Його мама працювала в друкарні машиністкою. Ще одну її колегу, також машиністку, так само упізнали лише після порівняння аналізів ДНК. Зразки надала 68-річна мама.

В такий само спосіб ідентифіквано ще двох працівниць, які в момент удару були в цеху. Одна з них була друкарем, інша машиністкою. Правоохоронці експерти працювали з їхніми доньками та підтвердили особи жінок. Завдяки зразкам ДНК рідного брата упізнали і четверту жертву.

Єдиний серед попередньо неідентифікованих загиблих чоловік працював укладальником-пакувальником. Його батьків поліцейські розшукали в Сумах. І вже ввечері взяли в них аналіз.

– Найважче – повідомляти родичам. Робота з потерпілими це одна з найголовніших складових в нашій справі. Після кожного ворожого удару по місту наші слідчі та криміналісти одразу на місці і першими спілкуються з тими, хто втратив близьких, – додав Сергій Болвінов.

Нагадаємо, що семеро людей загинули на своєму робочому місці. Вони друкували дитячі книжки. Серед них – п'ятеро жінок та двоє чоловіків.

Також, пізнім вечором 23 травня росіяни завдали удару керованими авіабомбами по Харкову.