З вогнем боролися більше 16 годин: у будівельному гіпермаркеті у Харкові загасили пожежу (фото)

26.05.2024 10:24 Харків
Розбір завалів у гіпермаркеті у Харкові / Фото: ДСНС Харківщини Розбір завалів у гіпермаркеті у Харкові / Фото: ДСНС Харківщини

Учора вдень російські військові завдали страшного авіаційного удару по будівельному гіпермаркету у Харкові. Влучання авіаційної бомби спричинило масштабну пожежу, яку вдалося загасити лише через 16 годин.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка.

Вдень 25 травня військові країни-агресорки вдарили авіаційною бомбою по будівельному гіпермаркету у Харкові. На місці влучання виникла пожежа, яка охопила понад 13 000 кв.м. О 9:30 26 травня міністр повідомив, що через 16 годин займання вдалося повністю ліквідувати.

За оновленими даними, обстріл забрав життя 12 осіб та травмував ще 43. Наразі 16 людей вважаються безвісти зниклими.

На місці трагедії працюють штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. У 10 громадян, родичів, які вже звернулися до поліції, відібрано біологічні зразки. Встановлено особи трьох загиблих. Ідентифікація тіл триває, – йдеться у повідомленні.

Важливо, що усі громадяни, які втратили зв’язок з близькими, можуть звернутися до працівників штабу слідчого управління або за номером 102. Міністр закликає родичів першої лінії здавати зразки ДНК, щоб прискорити процес ідентифікації.

Поліція опитує свідків у Харкові, 25 травня

Поліція працює на місці обстрілу у Харкові / Фото: Поліція Харківщини