За сьогодні й завтра відновити енергопостачання у Харкові неможливо – мер

23.03.2024 17:21 Харків
Наслідки ворожих обстрілів Наслідки ворожих обстрілів

У Харкові за вихідні неможливо повністю відновити енергопостачання.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Ігоря Терехова в ефірі телемарафону, наслідки російської атаки на енергосистему Харкова є дуже серйозними.

–  Сьогодні працюють усі енергетики та комунальні установи, щоб локалізувати наслідки російських атак. Але за сьогодні й завтра це неможливо зробити. Пройде певний час для того, щоб ми відновили енергопостачання. Що стосується водопостачання, то ми почали подавати воду в обмеженому режимі. Теплопостачання теж частково відновлюється. Працюють «Харківські тепломережі», щоб перезапустити систему теплопостачання, але дуже багато залежить від енергопостачання, – зазначив мер міста Ігор Терехов.

Крім цього, за добу майже 17 тисяч громадян відвідали Пункти незламності. 22 березня гарячі обіди дали майже 40 тисячам жителів. Наразі замість електротранспорту по місту курсують автобуси.

Нагадаємо, що Харків потерпав від масованого ракетного обстрілу: було завдано понад 15 ударів ракетами С-300 та Х-22. Під ворожим вогнем опинилися об'єкти енергетичної інфраструктури. 

Автор: Валерія Ткаленко