Засніжило: у Харкові більше 2 тисяч комунальників прибирають снігові замети

22.02.2024 12:28 Харків
У Харкові прибирають снігові замети/ Фото: Харківська міська рада У Харкові прибирають снігові замети/ Фото: Харківська міська рада

22 лютого на вулицях Харкова працюють 95 одиниць автотракторної техніки, 77 засобів малої механізації та більше 2 тисяч комунальників. Усі вони ліквідовують снігові замети, які випали цієї ночі.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську міську раду.

Наразі на прибудинкових територіях, які обслуговує КП «Харківблагоустрій», сніг прибирають понад 1,7 тисячі працівників.

Тротуари і пішохідні доріжки у парках, скверах та інших територіях розчищають майже 300 робітників СКП «Харківзеленбуд» разом із 35 робітниками КП «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Харкова».

Напередодні комунальні служби посипали піском та піщано-сольовою сумішшю понад 500 тисяч кв. м території міста для боротьби з ожеледицею.

У Харкові випав сніг

Прибирання снігу у Харкові

Комунальники прибирають сніг / Фото: Харківська міська рада

Нагадаємо, 22 лютого у Харківській області очікується мокрий сніг, місцями з дощем. Температура повітря коливатиметься від 5° морозу до 4° тепла.

Раніше ми писали, що у Харкові тарифи на тепло залишаться на рівні 2022 року протягом дії в Україні воєнного стану та ще півроку після припинення воєнного стану.