Зеленський передав меру Харкова почесну відзнаку «Місто-герой України»

22.03.2023 19:26 Харків
Фото: ХОВА Фото: ХОВА

Президент України Володимир Зеленський здійснив робочу поїздку в Харківську область.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської ОВА.

Володимир Зеленський заслухав доповідь військового командування про оперативну обстановку в зоні відповідальності ОУВ «Харків» та обговорив із представниками енергетичної галузі питання забезпечення всіх населених пунктів Харківщини електроенергією.

Під час наради Глава Держави передав Харківському міському голові Ігорю Терехову почесну відзнаку «Місто-герой України», яку Президент присвоїв Харкову 6 березня 2022 року.

«Хочу подякувати місту Харкову. Це справді місто-герой. Завдяки його мешканцям це прекрасне місто боронить нашу незалежність пліч-о-пліч з іншими містами нашої держави», – сказав Президент.

Він також вручив державні нагороди військовим, які відзначилися під час оборони Харківської області від російських загарбників. Захисники були нагороджені орденами Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів, орденами Данила Галицького та «За мужність» ІІІ ступеня. 

Нагадаємо, з 22 березня у Харкові впровадили графіки дискретного регулювання на джерелах теплопостачання, щоб зменшити витрати газу та уникнути перегрівів у будинках.

Нагадаємо також, під час виключення світла у місті Харків за добу 10 березня понад 25,3 тисячі харків’ян скористалися «Пунктами незламності».

Станом на початок березня працюють близько 80 % супермаркетів та велика кількість продовольчих магазинів. Відновили роботу близько 400 аптек, працюють 76 зоомагазинів та 32 ветеринарні клініки.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко