У Харкові вводять графіки регулювання опалення

21.03.2023 18:21 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У Харкові впроваджують графіки дискретного регулювання на джерелах теплопостачання, щоб зменшити витрати газу та уникнути перегрівів у будинках.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Повідомляється, що за минулу добу робітники КП «Харківські теплові мережі» виконали 444 заявки громадян щодо гарячого водопостачання та центрального опалення, а також усунули 20 дефектів.

«Щодня ведеться пошук витоків теплоносія та оперативне усунення пошкоджень у системі. Вже встановлено понад 3700 автоматичних розповітрювачів, ведеться заміна транзитів у підвалах будинків. Труби міняють на пластик, який має прослужити значно довше за метал», – зазначили у ХТМ.

Нагадаємо, раніше ми писали, як платити за воду харків’янам, які повернулися з евакуації.

Нагадаємо, на сесії 8 лютого депутати внесли зміни до бюджету Харківської міської територіальної громади на 2023 рік. Це пов'язано з надходженням субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти в сумі 76,2 млн грн.

У Харкові за європейськими нормативами вже реконструювали 13 котелень, цього року планують модернізувати ще п’ять. Усього за рік війни внаслідок обстрілів у місті пошкоджено 120 об’єктів підприємства «Харківські теплові мережі», зокрема 44 котельні. 

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко