Чеська благодійна організація передала допомогу для Південного та Буд

У Південній міській громаді Харківської області зареєстровано близько п'яти тисяч тимчасово переміщених осіб. Днями вони отримали більше 500 продуктових наборів.

Благодійну допомогу передали міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in Need) із Чехії та Український благодійний фонд «Право на захист», з якими активно співпрацює Південна міська рада. Отримали набори переселенці з найуразливіших груп населення – одинокі матері, люди з інвалідністю, багатодітні родини та люди віком старше 65 років.

– Міська рада вдячна благодійним організаціям, які проводили видачу гуманітарної допомоги в нашій громаді, за людяність, небайдужість та підтримку населення в непростий час. Така допомога дарує людям віру і надію на краще, – розповіла в. о. начальника відділу загальних питань Південної міської ради Неля Антоненко.

Довідка. Південна міська громада співпрацює з багатьма благодійними фондами та міжнародними організаціями: Харківською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, БО «БФ "Громадська ініціатива – Хто, як не ми!"», БФ «I love MIR», UNICEF, фондом ім. Святослава Хороброго та іншими.