До захисників громади Харківщини надійшла необхідна амуніція

Фото: Дергачівська міська рада Фото: Дергачівська міська рада
Про ситуацію у Дергачівській громаді Харківської області повідомив міський голова Вячеслав Задоренко.

Для тероборони Дергачівського осередку надійшла необхідна амуніція – комплекти для захисту тіла, квадрокоптер, обладнання для стрілецької зброї та маскувальні сітки. Допомогу в обладнанні для захисників надали заступник міністра оборони України Вячеслав Шаповалов та волонтерська ініціатива «Львівський Лицар». Про це повідомили у Телеграм-каналі Дергачівської міської ради.

У громаді продовжують надавати безкоштовну допомогу хворим на цукровий діабет. Центр первинної медико-санітарної допомоги був частково зруйнованим унаслідок ворожих обстрілів. Через відсутність Інтернету людей просять брати із собою документи та використану упаковку препарату – лікарі не можуть перевірити дані через електронну систему.

Надавати гуманітарну допомогу продовжують у Дергачах, Шовкоплясах, Ємцях, Безруках, Лещенках, Слатиному та Прудянці.

– Завдяки тому, що більшість мешканців з підконтрольної Україні території Дергачівщини виїхали до більш безпечних територій, тепер ми можемо забезпечувати гуманітарною допомогою майже всіх, хто залишився та дійсно цього потребує, – повідомляє міський голова.

Крім того, Русько-Лозівський, Проходівський, Токарівський, Козачолопанський округи та Цупівка Прудянського округу залишаються заблокованими російськими військами. Зараз туди не можливо надіслати гумдопомогу або налагодити зв'язок з мешканцями.

Автор: Анастасія Хушану