Енергетики відновили світло у прикордонному селищі Дергачівської громади: що відомо

Фото: АТ «Харківобленерго» Фото: АТ «Харківобленерго»

Фахівці Дергачівського РЕМ відновили електропостачання у прикордонному селищі Козача Лопань Харківської області.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго».  

У селищі Козача Лопань відновили електропостачання для більш ніж 1500 споживачів. Як розповів начальник Дергачівського РЕМ Володимир Климчук, місцеві жителі залишилися без світла пізно ввечері 26 грудня. Причиною стало пошкодження обстрілами високовольтної лінії 10 кВ.

Також Климчук нагадав, що енергетики працюють у надскладних умовах через обстріли з боку рф, яких постійно зазнають прикордонні населені пункти Харківщини.

Нагадаємо, днями енергетики заживили перших споживачів у деокупованому селі Цупівка Харківського району, яке знаходиться за менш ніж 8 км від кордону з рф. Цупівка залишалася без світла з початку повномасштабної війни. Спершу населений пункт перебував під російською окупацією, а потім там проходила лінія зіткнення.

Окрім того, енергетикам удалося заживити села Лобанівка та Токарівка Друга, що також залишалися без світла від початку лютневого вторгнення. Через щільне замінування території та лінію фронту, яка проходила поблизу, саперам довелося значний час виділити на обстеження траси ліній електропередачі.