На Дергачівщині ЗСУ звільнили три населені пункти

ЗСУ вибили окупантів з населених пунктів Безруки, Слатине, Прудянка Дергачівського району.

За добу російські військові завдали 56 ударів по Харківщині. Обстрілів зазнали райони Олексіївки, Салтівки, Північної Салтівки, центр Харкова, селище Коротич та місто Чугуїв. Унаслідок обстрілів 19 людей отримали поранення, двоє – загинули. Про це повідомив глава області Олег Синєгубов.

По області Ізюмський напрямок залишається стратегічною  точкою – там наші захисники тримають оборонні рубежі.

– Маємо хороші новини з передової. Наші ЗСУ здійснили успішний контрнаступ, вчора зранку розпочали наступальні операції на ворога. Протягом дня тривали запеклі бої. Наші підрозділи вибили російські війська з населених пунктів Безруки, Слатине, Прудянка Дергачівського району та закріпилися на позиціях!  – повідомляє Олег Синєгубов.

Великодні свята на Харківщині пройдуть без нічних богослужінь. На 23 квітня змінюється час комендантської години – з 19:00 до 5:00.

– Ми зустрілися з представниками церков, спільно вирішили, що нічних богослужінь не буде! Ми не можемо допустити скупчення людей, безпека  перш за все, – наголосив він.

Нагадаємо, внаслідок обстрілів у Дергачівській громаді зруйновано приватні будинки, вокзал та іншу цивільну інфраструктуру.