На Харківщині лісгосп завдав збитків державі на 1 мільйон гривень

Фото: khar.gp.gov.ua Фото: khar.gp.gov.ua
Під час перевірки одного з лісгоспів Харківської області виявили незаконну вирубку 600 дерев.

Як повідомляють у Харківській обласній прокуратурі, троє працівників одно з лісгоспів Харківського району займалися незаконною діяльністю.

Чоловіки не заповнювали необхідні нормативні акти та допустили незаконну вирубку.

Наразі відомо, що під час перевірки була виявлена незаконна вирубка 600 дерев на території лісгоспу.

Таким чином, на території лісгоспу відбувалася вирубка лісу без відповідних дозвільних документів, що спричинило державі збитків на суму майже один мільйон гривень.

Читайте також: Чи зміниться тариф на метро розповіли у Харківській міськраді

Наразі відомо, що обвинувальний акт стосовно вказаних працівників направлено до Харківського районного суду Харківської області.

Законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади. Або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Також передбачено штраф від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Нагадаємо, що на території двох лісогосоподарств Ізюмського району незаконно вирубували дерева. Наразі відомо, що під час перевірки Державною екологічною інспекцією на території «Балаклійського лісового господарства» та «Ізюмського лісового господарства» було виявлено порушення.

Автор: Микита Гузенко