У громадах Харківщини створять близько 30 місцевих пожежних команд

18.11.2021 11:48 Область Online

Найближчим часом у громадах Харківщини мають покращити систему цивільного захисту. Зокрема, до 2023 року будуть створені близько 30 підрозділів місцевої пожежної охорони та три центри порятунку «Безпечно».

У громадах Харківської області є проблеми в сфері цивільного захисту населення. Актуальні питання щодо створення ефективної системи безпеки на базовому рівні, зокрема, обговорювали 17 листопада на нараді під керівництвом голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та керівника ХОДА Олександра Скакуна.

– Життя в громадах має бути безпечним і комфортним. Люди мають бути впевнені у тому, що завжди можуть розраховувати на підтримку обласної влади і всього депутатського корпусу. Саме тому ми в постійному діалозі з керівниками громад, намагаємося бути в курсі усіх проблем, допомагаємо з їх розв’язанням, – наголосила Тетяна Єгорова-Луценко.

Читайте також: На Богодухівщині загорівся автомобіль “ВАЗ 2103”

Найближчі два роки в Україні і на Харківщині посилять роботу зі створення підрозділів місцевої пожежної охорони (МПО) та центрів порятунку «Безпечно» (це центри, що об’єднують пожежних, поліцію і медиків). Для цього передбачається фінансування з ДФРР, коштів міжнародних організацій та за рахунок місцевих бюджетів.