Осуджено бойовика «днр», який пограбував будинок під час окупації села Руські Тишки

Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

Прокурори домоглись у суді 9 років позбавлення волі бойовику так званої «днр», який під час окупації села Руські Тишки Харківської області пограбував людей на суму майже 400 тис. гривень.

Про це повідомляє «Слобідський край», посилаючись на Харківську обласну прокуратура.

23 лютого чоловік був призваний до лав армії «днр» під час загальної мобілізації, а згодом брав участь у проведенні бойових дій проти України. У березні цього року перебував у селі Руські Тишки Харківського району, яке на той час знаходилось під контролем російських окупантів. 

Там же він отримав наказ від представника 13-го складу 25-ї мотострілецької бригади зс рф проникнути в будинок чоловіка, який за даними ворожої розвідки передавав координати розташування російської армії у вказаному селі українським військовим. 

Зловмисник проник до будинку та пограбував його власників. Із собою забрав їх особисті речі та дорогоцінні ювелірні прикраси, спричинивши матеріальну шкоду на суму майже 400 тисяч гривень.

Під час судового засідання чоловік розкаявся в скоєному злочині.

Судовий процес над бойовиком "днр", Харківська область

У понеділок, 26 грудня, Котелевський районний суд Полтавської області виніс обвинувальний вирок та призначив військовому покарання у вигляді 9 років позбавлення волі. 

Наразі триває строк на апеляційне оскарження вироку.

Нещодавно ми писали, як отримати перепустку для переміщення населеними пунктами Липецької громади. А також, з 27 грудня до села Нова Козача почнуть курсувати приміські поїзди